четвер, 4 липня 2024 р.

Шахові турніри в бібліотеці

Нещодавно в бібліотеці №5 відновились шахові турніри з швидкісної гри в шахи. Тож, щонеділі в читальному залі збираються любителі цієї захопливої інтелектуальної гри.На турнір  завітали 12 учасників різної вікової категорії: діти, підлітки та дорослі. Гра проводилася по круговій системі, тобто, змагалися по колу. Протягом 11 турнірів  учасники через кожні 10 хвилин змінювали партнерів. Було неймовірне напруження в боротьбі за перемогу.Призерами в запеклому змаганні стали:  Ігор Осіпов справедливо отримав ІІІ місце. Боротьбу за перше місце очолили Ростислав Дроздов та Віталій Морозов. Вони зрівнялися по очках, але за коефіцієнтом Бергера переможцем став молодий 14-літній юнак, переселенець з Херсонщини Ростислав Дроздов.

Отже ІІ місце в шаховому турнірі посів Віталій  Морозов, який також є переселенцем із Слов’янська. А беззаперечне І місце  здобув молодий і талановитий учасник турніру – Ростислав.

Вітаємо всіх учасників з вдалим початком шахових турнірів та  бажаємо перемог і наснаги!