Людина має схильність спілкуватися з собі подібними, тому що в такому стані більше почуває себе людиною.
Іммануїл Кант
Нетворкінг або персональний нетворкінг (від англійського network – мережа) – є практикою та філософією побудови, розвитку і підтримки особистої мережі зв’язків.Призначення такої мережі – сприяти ефективній діяльності особи та досягненню нею поставлених завдань і цілей.
Нетворкінг – це про відносини. А ще – про взаємодопомогу. Нетворкінг – це коли ти допомагаєш іншим, не чекаючи нічого взамін. Коли ж приходить пора і ти сам потребуєш допомоги, тобі є до кого звернутися. Кожен з нас бодай раз опинявся у ситуації, коли у скруті ти один…
Рух нетворкінгу зародився з теорії шести рукостискань, яка стверджує, що кожна особа на цій планеті пов’язана з іншою максимум через шість рівнів зв’язків.
Нетворкінг справді використовують в першу чергу бізнесмени в якості засобу ділової співпраці.
Сьогодні нетворкінг здобуває все більшу популярність серед студентів та суспільно-активної молоді.
Ідея нетворкінгу в тому, щоб бути більш відкритими з людьми. Ми повинні зрозуміти, що не можемо бути незалежними від людей навколо, а головне – нам цього не потрібно. Ми всі взаємопов’язані тоненькими ниточками. Ми реалізуємося в житті через взаємодію одне з одним.
Що ж таке френдінг?
Якщо ми спробуємо дослідити поняття френдінгу, то виявимо, що воно зародилося як форма взаємодії в соціальних мережах.
Френдінг – міжособистісна комунікація, заснована на врахуванні потреб кожного з її учасників.
Френдінг (від англійського friend – друг) – є особливою формою нетворкінгу, яка головний акцент ставить на розвитку особистих дружніх відносин, розглядає дружбу як цінність, без прив’язки до її практичної, ділової чи якоїсь іншої користі.
Немає коментарів:
Дописати коментар