Уперше читальна зала нашої бібліотеки перетворилася на простір творчості та натхнення. Свої вишукані роботи презентувала майстриня Лідія Гриценко, яка працює з епоксидною смолою, поєднуючи її із засушеними квітами та яскравими фарбами.
Її прикраси, брелоки, підсвічники й декоративні тарілки — це маленькі світи, у яких збережено тендітність пелюсток, глибину кольору та тепло людських рук. Кожен виріб унікальний, адже в ньому живе частинка природи й творчої душі майстрині.
Особливо радісно було спостерігати, як відвідувачі не лише захоплено розглядали роботи пані Лідії, а й із задоволенням обирали та придбавали їх як подарунки для своїх рідних і близьких. Читальна зала була наповнена світлом і особливою атмосферою — це була зустріч, що подарувала натхнення та гарний настрій.



Немає коментарів:
Дописати коментар