четвер, 19 грудня 2019 р.

Бібліотеці №8 40 років. Мудрість витримана часом


       18 грудня бібліотека-філія №8 відсвяткувала своє 40-річчя. Привітати з ювілеєм прийшли друзі бібліотеки та ті, без кого  вона не  досягла б такого розквіту. А пишатися книгозбірні є чим: це сучасний громадський простір, облаштований засобами мультимедіа, локаціями для роботи і спілкування та майданчиками для проведення різноманітних тренінгів, майстер-класів і арт-зустрічей.
       На свято завітали представники міської влади. Зокрема мер міста, Геннадій Дикий, вручив колективу бібліотеки лист-подяку та сертифікат, побажав процвітання та фінансової стабільності. Начальник відділу культури і туризму БМР, Юлія Ковальська, відзначила бібліотекарів грамотами за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи. Також привітала бібліотечний колектив та презентувала подарунки представниця депутата Олександра Даліби Олена Мартузаєва.

       Директор ЦБС, Раїса Григоренко, вручила працівникам бібліотеки подяку за багаторічну сумлінну працю на теренах бібліотечно-інформаційного забезпечення читачів міста.
Від імені громадської організації ГО «Сонях» теплі слова привітання висловив Олексій Кудінов. До вітального слова долучилися активні читачі бібліотеки – Анна Федченко, Наталія та Антон Мягких і представники літературно-мистецького кола – Каріна Радіонова та Тетяна Строкач.
       Святкуван-ня ювілею пройшло у дружній атмосфері і стало початком нової епохи у житті бібліотеки. 


Гостями неодноразово була висловлена вдячність завідувачці бібліотеки-філії №8 Світлані Хмільовій та колективу бібліотеки, який докладає багато зусиль для розвитку книгозбірні.
 Подарунком для усіх стали виступи учасників танцювальної  студії «Лайф-денс» під керівництвом Анни Огородник,  талановитої співачки Карини Зварич та заворожуючі інструментальні композиції Інни Кухаренко.  На додаток бібліотекар Лариса Кузьмінська виконала чудові українські пісні.
                                                                                                 
                                                                                                                     Інна Храбуст

Немає коментарів:

Дописати коментар