понеділок, 16 вересня 2019 р.

Поети пишуть не пером – душею.12 вересня в рамках Дня краєзнавства в бібліотеці-філії №8 відбулася творча зустріч із талановитою білоцерківською поетесою Ніною Ковальчук. На поетичну гостину завітали читачі книгозбірні, бібліотекарі, друзі, шанувальники поезії. Нещодавно вийшла друком дебютна збірка авторки «Суцільні монологи». Це її перші кроки до читачів, хоча пані Ніна щедро ділиться своєю поезією на сторінках соціальної мережі Facebook та має велику кількість шанувальників своїх віршів. Ніна Сергіївна народилася в селі Степанівка Драбівського району, що на Черкащині. За фахом педагог. Вивчала сурдопедагогіку в НПУ імені Драгоманова. За професією вчитель української мови та літератури у школах для глухих і слабочуючих. Перші спроби пера відбулися ще в студентські роки. Потім була пауза в творчості. Так буває… У збірці «Суцільні монологи» представлені поезії, сповнені любові до рідного краю, сторони, де народилася та де промайнуло дитинство і юність. Дуже тепло та надзвичайно проникливо в збірці подано описи природи: 
«Яблуневий, вишневий, порічковий сад!
Ти будь ласка, пусти мої роки назад.
Дай напитися соку із ягід твоїх
і згадати дитинства далекого сміх»
Своїми враженнями про книгу поділилися бібліотекарки Зоя Чутковська та Майя Боженко. Висловлювали свої думки стосовно поезії пані Ніни читачки Іраїда Солом’яна та Світлана Гудій. Вони дуже щиро дякували поетесі за її вірші, порівнюючи їх з «терапією для душі». Збірка знайомить читачів із світоглядом авторки, її життям, таємними надихами, завдяки яким народжуються проникливі поезії. Дуже багато приємних та вдячних слів було висловлено про творчість Ніни Ковальчук. Учасники зустрічі побажали пані Ніні натхнення та творчого неспокою.
«Поети пишуть не пером – душею.
І оживають на листках слова.
Палаючи любов’ю однією,
душа вогонь у вірші вилива…»( Н.К.)
Світлана Хмільова3 коментарі:

 1. ხათუნა ცეცხლაძე28 листопада 2019 р. о 18:02

  ბელა კუკულაძე! ჩემო უსაყვარლესო და უკეთილშობილესო მეგობარო, გილოცავ კონკურსში გამარჯვებას! შენ ძალიან ჭკვიანი, ლამაზი და ძალიან საყვარელი გოგო ხარ...
  უფალი იყოს შენი შემწე!
  ძალიან მიყვარხარ და უზომოდ დიდ პატივს გცემ! მიხარია შენი წარმატებები.

  ВідповістиВидалити
 2. Хатуна Цецхладзе28 листопада 2019 р. о 18:09

  Белла Кукуладзе!. Поздравляем с победой в конкурсе. МЫ ГОРДИМСЯ ТОБОЙ... МОЛОДЕЦ!

  ВідповістиВидалити
 3. ნატო ცენტერაძე28 грудня 2019 р. о 15:39

  Белла Кукуладзе! Привет из Грузии!შენ ძალიან ჭკვიანი, ლამაზი და საყვარელი გოგო ხარ!ძალიან მიყვარხარ!!!! გილოცავ კონკურსში გამარჯვებას!

  ВідповістиВидалити