понеділок, 18 вересня 2017 р.

Літератори - ювіляри міста над Россю

                                                                                   
     З Божої ласки Білоцерківщина багата людьми, які щедро обдаровані талантами. З виду звичайні пересічні громадяни, але це так здається на перший погляд. Насправді самозаглиблені, неординарні, знаходяться постійно на своїй «творчій хвилі», невтомні творці – художники , поети , письменники. Вони самовіддано діляться з оточуючими промінням своїх знань, дарують суспільству творіння своєї душі і рук. Несуть в собі світло творчого надиху, їх значущість в розвитку культури важко переоцінити.
      12 вересня в рамках Дня краєзнавства «Біла Церква літературна: ювілеї і ювіляри» бібліотекарем Зоєю Чутковською було проведено краєзнавчий лекторій з читачами бібліотеки філії№8, присвячений літераторам- ювілярам.  Ювілеї яких,так вдало співпали з ювілеєм рідного прадавнього міста Біла Церква.


 Слухачі, а це студенти «Відкритого міжнародного університету розвитку людини Україна», учасники академії пенсіонерів «Золота осінь», «Гармонія» та «Лада», ознайомились з життєвими біографіями та творчими надбаннями письменників і поетів: Андрія Гудими, Петра Розвозчика, Ніни Опанасенко, Таїни Братченко, Анатолія Гая, Галини Невінчаної, Віктора Грабовського, Леоніда Гажали, Віктора Євтушенка. Деякі читачі відкрили для себе імена окремих митців вперше, більшість побажали прочитати найсвіжіші видання, а в цілому було цікаво і пізнавально.
    Популяризація творів літераторів- краян серед відвідувачів бібліотеки, сакральний  обов’язок працівників книгозбірні. Митці неординарні та талановиті мають бути впізнаваними , шанованими та значущими в суспільстві, яке прагне бути по – європейськи культурним і освіченим.        
                                                                                                                  Зоя Чутковська

Немає коментарів:

Дописати коментар