Виставкова залаМІСЬКА  КАРТИННА  ГАЛЕРЕЯ

(ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ БІБЛІОТЕКИ №8)

ПРАЦЮЄ ЩОДНЯ, КРІМ СУБОТИ
З 10.00  до 18.00
ВУЛ. ЛЕВАНЕВСЬКОГО, 55
                             Т. 7 – 33 – 17
_____________________________________________________________________________ 
25 серпня 2016р.
Квітни, моя Україно!
22 серпня у міській виставковій залі бібліотеки №8 (вул. Леваневського, 55) відкрила свої двері для мешканців і гостей Білої Церкви традиційна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Квітни, моя Україна!», приурочена 25-й річниці  Незалежності України.
Вироби народного мистецтва зроблені руками наших земляків, чарівною силою створили диво – виставку, яка вразить кожного, хто хоч поглядом доторкнеться до експозиції виставкової зали. А подивитись є на що: різноманітна вишивка, бісерна мозаїка, ошибана, ляльки-мотанки, авторська лялька, шкіряна пластика, гончарні вироби, береста, вітражі та різні вироби із скла та ще багато чого цікавого.
Народне мистецтво, народні традиції – це складова частина культури народу, яка передається від покоління до покоління і зігріває душу, бо несе з собою, як кров, животворящу силу духу, нездоланну енергію і любов до своєї землі, до України.
Виставку традиційного народного мистецтва створили руки 61 учасника. Кожен з них потребує окремого слова подяки. Якби зняти хоч найменшу лялечку чи картину, то виставка втратила б свою оригінальність і неповторність. Слова подяки висловив радник міського голови Анатолій Антонюк та вручив подяки від імені міського відділу культури і туризму Валентині Шевченко, Олександру Максимчуку, Сергію Дьякову.
Відкриття виставки було справжнім святом, яке створили разом з майстрами декоративного мистецтва народний ансамбль бібліотечних працівників «Калина» під керівництвом Олександра Давиденка.
Виставка триватиме до 18 серпня. Запрошуємо!
Л.Михайлюк


28 грудня 2015р.
24 грудня у міській виставковій залі, що знаходиться на Леваневського,55 (бібліотека №8) відбулося відкриття виставки «Різдвяний вернісаж». Роботи представили 53 майстри декоративно-вжиткового мистецтва і Білоцерківський професійний ліцей:


14грудня 2015р.


ХХІ – по-новому, по-європейськи
Наразі пропонуємо вашій увазі невеличкий звіт про презентацію двадцять першої виставки Спілки професійних художників у Білій Церкві під промовистою назвою «Зимові діалоги», що відбулася в п`ятницю, 4 грудня, у виставковій залі при міській бібліотеці №8.
Розпочнемо з того, що цьогоріч організатори вирішили дещо змінити генеральну концепцію експозиції, надавши перевагу європейській практиці перед звичним салонним (концентрованим) розміщенням полотен.
Із цього приводу  працівник виставкової зали Любов Михайлюк справедливо зауважила, що кожна робота заслуговує мати доволі вільного простору, аби не перетинатися містичною аурою з іншими витворами, таким чином втрачаючи частину неповторного шарму. Любов  Федорівна вважає, що художні враження таки мають право на більшу  персоніфіковану територію, аби глядач зміг насолодитися чарівністю окремих робіт, якщо бажаєте – поспілкуватися наодинці (без впливу сусідніх картин) з тим чи іншим уподобованим шедевром.
А їх, шедеврів, у білій Церкві ніколи не було в дефіциті. Саме на цьому наголосив у короткій промові заслужений художник України Олександр Жарко. Зокрема, сказав, що наше місто воістину осередок сучасної культури – органна зала, драматичний театр, духові оркестри, фольклорні ансамблі, звичайно, талановиті місцеві художники. Для невеличкого міста їх у нас насправді багато. Тільки членів Національної спілки художників семеро. Тож, мовляв, гріх не показати останніх їхніх досягнень.
Ще один відомий білоцерківський художник, голова обласної спілки художників Олександр Дмитренко, слушно згадав про нещодавно спочилого в Бозі Петра Красножона, який чимало зробив для становлення білоцерківського осередку знаних місцевих майстрів пензля.
Тож, повертаючись безпосередньо до «Зимових діалогів», наразі перелічимо всіх учасників так званого художнього форуму професіоналів: Володимир Большаков, Валерій Вовченко, Олена Гайдаєнко, Тетяна Губрій, Олександр Жарко, Анатолій Кирилюк, Леонід Маадир Оол, Тетяна Максимова, Тетяна Матвієнко, Ольга Мілейко, Світлана Паламарук, Каріна Родіонова, Крістіна Смєлова, Леонід Соболь, Надія Соболь, Наталія Статива-Жарко, Тетяна Чупіс, Ірина Шевченкр.
Тепер, наостанок, нам залишається лише згадати, що прецікаву художню експозицію у виставковій залі при бібліотеці №8 за адресою вул.Леваневського, 55 (тел..7-33-17), організували відділ культури і туризму БМР та Київська обласна організація НСХУ; триватиме до 20 грудня старого року й працюватиме щодня з 10-ї до 18-ї включно, без перерв на перекури та перекуси. Неодмінно завітайте!
О.Виговський

Копейка. – 9декабря. – 2015. - №48. – С.12
Читайте також:

23 листопада 2015р.
20 листопада відкрилася виставка "Мистецька рада" творчих робіт викладачів мистецьких закладів Білої Церкви.
Учасники виставки27 серпня 2015р.
52 білоцерківських майстри народних промислів представили свої роботи на виставці до Дня Незалежності
«Любіть Україну у сні й наяву» - ці поетичні рядки мимоволі пригадуються на виставці робіт білоцерківських майстрів декоративно-вжиткового мистецтва «Квітни, моя Україно!», яка відкрилася у переддень 24-ї річниці Незалежності у бібліотеці-філіалі №8, що на
вул. Леваневського. Свій творчий доробок тут представили 52 майстри українських народних промислів. На вернісажі експонуються як уже звичні створені ремесла – вишивка, гончарні вироби, петриківський розпис, різьба по дереву, прикраси з бісеру, так і нові сучасні – кольорове скло, шкіряна пластика, декупаж, батік, флористика, воскова графіка, солом`яна мозаїка.
Яскраві сонячні кольори петриківського розпису художниць Наталі Стативи-Жарко, Катерини Соколовської, Людмили Красніцької-Луцик, Катерини Рукавишникової, Алли Соколової немовби випромінюють святковий настрій. А ось поряд експонується ще один цікавий різновид мистецтва – шкіряна пластика в стилі авангард майстрині Валентини Шевченко. Представлена також береста – це і романтичні краєвиди з церквами і тендітні прозорі берестяні пейзажі Тамари Кузьменчук, Сергія Дьякова, Валентини Коробко. Окреме місце займає кольорова береста художниці Олесі Гай, де намальоване успішно поєднується з природними візерунками березової кори. На виставці можна побачити і барельєфи з соленого тіста Людмили Сябро і елегантні прикраси з бісеру Тетяни Панько, і барвистий батік Тетяни Максимової, багато різних ляльок, як народних, так званих мотанок так і більш сучасних, виконаних художницями Тетяною Матвієнко, Тетяною Сандлер та іншими. А талановитий колектив студентів і викладачів Білоцерківського коледжу сервісу і дизайну знайомить відвідувачів з цікавою колекцією фольклорного сучасного одягу «Калиновий цвіт».
Взагалі виставка дуже багата на майстерні експонати і це радує. На відкритті вернісажу виступив хор академії пенсіонерів «Вербиченька», який зачарував присутніх українськими піснями. Представники відділу культури і туризму привітали народних майстрів з головним державним святом Днем Незалежності. Експозиція буде відкрита до 15 вересня, тож ласкаво посимо.
О. Коваль
Юр`ївська земля. – 2015. - №35. – 27серпня. – С.28
Читайте також:

15 травня 2015р.
6 - 25 травня 2015р. Виставка робіт білоцерківських художників "Пам`яті вірні". Експозиція присвячена 70-й річниці Перемоги у Другій світовій війні
Пам`яті вірні
Серед численних картин, які виконані у найрізноманітніших техніках, важко виділити якусь одну-дві. Тому, що кожна з них варта уваги. Є тут батальні сцени, є щемливі сюжети, прощання солдата з матір`ю. Можна зустріти й зображення маків – символу пам`яті та пролитої крові. Та все ж  таки, переважають цілком мирні мотиви. Ніжні пейзажі, краєвиди рідної Білоцерківщини, навіть жартівливі сюжети. До чого ж тут воєнна тематика? А все просто. Адже якою б жахливою не була війна, вона завжди закінчується. І знову настає мирний час. Та й в душі у кожного з нас завжди є сподівання на краще. Так було у лихоліття Другої світової війни, так є й зараз, коли на Сході України знову проливається кров. Та все ж таки ми віримо у нашу святу Перемогу, як вірили наші діди і прадіди. І художники, що мають особливе сприйняття цього світу, на своїх полотнах передають цю надію і цю впевненість…
Тож варто завітати на цей вернісаж, щоб помилуватися роботами білоцерківських митців та віддати шану тим, хто 70 років тому здобув Перемогу над нацизмом. Нагадаємо, що виставка розташована у міській картинній галереї та триватиме до 25 травня.
Олесь Мазур
Замкова гора. – 2015 – 15 травня. – С.8
Детальніше

17 квітня 2015р.
15-30 квітня 2015р. Ювілейна виставка Ольги Мілейко «Послухай, як трава росте»
Відкриття виставки
5 - 20 березня 2015 р. щорічна виставка  «Квіти серед квітів»:портрет-натюрморт.
Картини представили 27 художників Білої Церкви:
І.Безвербний, А.Бєлашова, В.Большаков, В.Вовченко, Л.Гай, Т.Губрій, І.Зотова, А.Кирилюк, В.Коробко, В.Котляров, Т.Кузьменчук, Г.Лисенко, Л.Маадир–оол, О.Макшеєв, С.Мороз, В.Морозик, Т.Похилько, В.Ружицький, К.Смєлова, Н.Стативва-Жарко, С.Суботіна, Л.Федькевич, Т.Чупис, І.Шевченко, К.Шевченко, Л.Шовкун, В.Юдін.
Детальніше


26січня 2014р.

26 січня 2015р. у виставковій галереї бібліотеки№8 відбулося відкриття традиційної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Світи, зоре, світи ясна!». Бажаючих виявилося багато – 202 учні шкіл мистецтв: № 1, 4,  5, ЦТДЮ «Соняшник», «Прометей» та БЦБХТ. Представлено 227 робіт. Визнано кращими 27 робіт. 29 грудня 2014р.
26 грудня відбулося відкриття виставки декоративно-ужиткового мистецтва "РІЗДВЯНИЙ ВЕРНІСАЖ"
26.12.2014 - 19.01.2015

5 грудня 2014р.
Більше 20 майстрів художнього мистецтва представили свої роботи на 20-й щорічній виставці професійних художників Білої Церкви, яка відбудеться 5 грудня 2014року о 14.00
12 листопада 2014р.
7 листопада 2014р. Презентація виставки «Мистецька рада» творчих робіт викладачів мистецьких закладів Білої Церкви присвяченої Всеукраїнському дню працівників культури і народної творчості.
Детальніше про виставку http://bcbiblio8.blogspot.com/2014/11/blog-post_7.html

14 жовтня 2014р.

10 жовтня 2014 року у виставковій залі бібліотеки № 8 відбулося відкриття виставки творів білоцерківських митців до Дня художника «Поліфонія осені».
Свої роботи виставляли 26 митців, серед яких : Гриб Ф.А., Дмитренко О.Ф. і Дмитренко Т.О, Жарко О.А., Кирилюк А.П., Мілейко О.Б., Смєлова К. В. та ін..


21 вересня 2014р.


18 вересня 2014 р. у виставковій залі бібліотеки №8 відбулася персональна виставка бісерної мозаїки «Роздуми про вічне» Ольги Краюхіної.

КРАЮХІНА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
Народилась 18 червня 1954 року в місті Біла Церква. З 1992 року проживає в селі Фурси Білоцерківського району. В 1995 році заснувала благодійний фонд «Калина», в якому діти займалися декоративними видами мистецтва.
Бісерною мозаїкою займається з 1998 року. В 2000році відбулась перша персональна виставка в культурологічному центрі України (Києво-Печерська лавра).
-          2001рік – персональна виставка в Українському домі.
-          2003рік – персональні виставки в місті Славутич та в обласній і районній держадміністраціях.
-          2006 рік – персональна виставка в музеї ім..Т.Шевченка в Києві.
-          2007 – 2009 р.р. – персональні виставки в Білій Церкві.
Постійна учасниця обласних виставок декоративного мистецтва в Палаці культури України, міських, районних виставках народних майстрів.
Депутат Фурсівської сільської ради.
-          2009 рік – присвоєно звання «Заслуженого майстра народної творчості України».
З 2004 року завідуюча студією декоративно-прикладного мистецтва «Калина» с. Фурси.
Роботи знаходяться в музеї ім..Т.Шевченка м. Києва, краєзнавчому музеї м. Білої Церкви, приватних колекціях в Україні та за кордоном.
Сакральне мистецтво: http://bcbiblio8.blogspot.com/2014/10/blog-post_2.html
19 серпня 2014р. Презентація  виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Квітни, моя Україно!» приуроченої до Дня Незалежності України
Немає коментарів:

Дописати коментар